O světě křivých zrcadel 4

Podtitul: Bolševismus

Čtvrtý díl knižního seriálu Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel se věnuje problematice bolševismu.

400 Kč 400 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Kód: ZV006
O světě křivých zrcadel 4

Detailní popis produktu

Ruský bolševismus zůstává unikátním historickým jevem, který dodnes vyvolává spoustu otázek:

  • Co je to bolševismus?
  • Čím se liší bolševici a komunisté?
  • Jak bolševici vybudovali sovětský stát v podmínkách světové války 20. století?
  • Proč carské Rusko první etapu světové války - první světovou válku - prohrálo, zatímco SSSR pod vedením bolševiků vyhrál její druhou etapu – druhou světovou válku?
  • Proč bílí generálové vstupovali do řad rudé armády?
  • Kterak ruští bolševici dokázali nejenom zvítězit v občanské válce, ale současně také odrazit zahraniční agresi tím, že vyvolali problémy v zemích agresorů?

Odpovědi na tyto otázky, jakož i na řadu dalších, naleznete v této knize.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Podtitul: Bolševismus
Počet stran: 296
Vazba: lepená
Jazyk: Čeština
Překladatel: Jan Buzek
ISBN: 978-80-907351-7-0
Rok vydání: 2022

Je ruský politolog a analytik. Narodil se 7.5.1963. V roce 1980 absolvoval střední školu v Lugovsku. V roku 1989 absolvoval Státní pedagogický institut Barnaul, fakultu cizích jazyků.
V roku 1990 se podílel na vytvoření Liberálně-demokratické strany Sovětského svazu, později Liberálně-demokratické strany Ruska (LDPR). Předložil Liberálně-demokratické straně Ruska Koncepci společné bezpečnosti. Od roku 1991 do prosince 1996 byl zástupcem prvního tajemníka Altajského regionálního výboru Liberálně-demokratické strany pro ideologii, informace a analytickou práci. V roku 1997 se podílel na vytvoření Lidového hnutí „Towards Goddess“ (NDKB) a územních organizací NDKB na území Altajské republiky. Člen ústřední rady, předseda altajské regionální pobočky NDKB. V roku 2000 se podílel na vytvoření Konceptuální strany „Jednota“. Člen prezídia Ústřední rady, předseda regionální pobočky Altaj (do roku 2002).

Zařadil se do Fondu konceptuálních technologii, pobočka Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube a dalších sociálních sítích.