O světě křivých zrcadel 3

Podtitul: Válka

Třetí díl knižního seriálu Valerije Viktoroviče Pjakina O světě křivých zrcadel se věnuje problematice války.

365 Kč 365 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Kód: ZV005
O světě křivých zrcadel 3

Detailní popis produktu

Veškeré dějiny současné globální civilizace jsou plny válek, přičemž válka je obvykle vnímána jako střet nepřátelských armád na bojišti. To je horká válka. Jenže válka není jen střet armád na bitevních polích, ale také cokoliv jiného, co umožňuje porazit protivníka a donutit ho podrobit se vůli vítěze, a tím pádem při dobývání státu dosáhnout stejných cílů, jaké jsou vytyčovány v případě válečného vpádu, jenže bez přímého nasazení armády.

Co je to válka? Co je to hybridní válka? Čím se liší spravedlivé a osvobozenecké války od jiných druhů válek? Odpovědi na tyto i mnohé další otázky naleznete v této knize.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Podtitul: Válka
Počet stran: 400
Vazba: lepená
Jazyk: Čeština
Překladatel: Jan Buzek
ISBN: 978-80-907351-6-3
Rok vydání: 2021

Je ruský politolog a analytik. Narodil se 7.5.1963. V roce 1980 absolvoval střední školu v Lugovsku. V roku 1989 absolvoval Státní pedagogický institut Barnaul, fakultu cizích jazyků.
V roku 1990 se podílel na vytvoření Liberálně-demokratické strany Sovětského svazu, později Liberálně-demokratické strany Ruska (LDPR). Předložil Liberálně-demokratické straně Ruska Koncepci společné bezpečnosti. Od roku 1991 do prosince 1996 byl zástupcem prvního tajemníka Altajského regionálního výboru Liberálně-demokratické strany pro ideologii, informace a analytickou práci. V roku 1997 se podílel na vytvoření Lidového hnutí „Towards Goddess“ (NDKB) a územních organizací NDKB na území Altajské republiky. Člen ústřední rady, předseda altajské regionální pobočky NDKB. V roku 2000 se podílel na vytvoření Konceptuální strany „Jednota“. Člen prezídia Ústřední rady, předseda regionální pobočky Altaj (do roku 2002).

Zařadil se do Fondu konceptuálních technologii, pobočka Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube a dalších sociálních sítích.